„PRZELECIAŁ” NAD MASKĄ AUTA. MOTOCYKLISTA BYŁ POSZUKIWANY PRZEZ NIEMIECKIE SŁUŻBY (wideo)

"PRZELECIAŁ" NAD MASKĄ AUTA. MOTOCYKLISTA BYŁ POSZUKIWANY PRZEZ NIEMIECKIE SŁUŻBYPolicjanci grupy SPEED zatrzymali kierowcę motocykla, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna brał udział w kolizji, ale okazało się, że na drodze w ogóle nie powinien się znaleźć. Motocyklista ma zakaz prowadzenia pojazdów. Tablice rejestracyjne na jednośladzie pochodziły od innego pojazdu. Policjanci będą ustalać, czy motocykl nie pochodzi z kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany. Z drogowego zdarzenia wyszedł bez poważnych obrażeń.Gorzowscy funkcjonariusze grupy SPEED zostali wezwani do pilnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek (20 sierpnia) po godzinie 16 w Łupowie. Na miejscu policjanci potwierdzili, że brał w nim udział motocyklista i kierująca daewoo. 30-letnia kierująca chciała skręcić w lewo, ale nie upewniła się, że może to bezpiecznie zrobić. Za nią jechał motocyklista, który już ją wyprzedzał. Kierowca motocykla nie miał szans na uniknięcie zderzenia, wjechał w bok auta i przeleciał kilkanaście metrów. Winę za to zdarzenie ponosi 30-latka, która została ukarana mandatem. Motocyklista nie miał poważnych obrażeń, ale po tym zdarzeniu ma sporo kłopotów.Policjanci sprawdzili, że 33-latek w ogóle nie powinien poruszać się pojazdami jako kierowca, bo ma aktywny, sądowy zakaz. To jednak nie koniec jego problemów. Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemieckie służby. Policjanci sprawdzili także tablica rejestracyjna, którą miał założoną na motocyklu bmw. Okazało się, że pochodzi od innego pojazdu. Policjanci zabezpieczyli jednoślad i będą weryfikować legalność jego posiadania. Motocyklista natomiast został zatrzymany i trafił do gorzowskiej komendy.Policjanci wykonują czynności procesowe w sprawie 33-latka. W związku z Europejskim Nakazem Aresztowania będzie także doprowadzony do Prokuratury. Czekają go zarzuty co najmniej dotyczące złamania sądowego zakazu kierowania. Funkcjonariusze będą także wyjaśniać, czy motocykl nie był kradziony.Głos Lubuskiwww.gloslubuski.pl#GlosLubuski

Opublikowany przez Głosa Lubuskiego Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Policjanci grupy SPEED zatrzymali kierowcę motocykla, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna brał udział w kolizji, ale okazało się, że na drodze w ogóle nie powinien się znaleźć. Motocyklista ma zakaz prowadzenia pojazdów. Tablice rejestracyjne na jednośladzie pochodziły od innego pojazdu. Policjanci będą ustalać, czy motocykl nie pochodzi z kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany. Z drogowego zdarzenia wyszedł bez poważnych obrażeń.
Gorzowscy funkcjonariusze grupy SPEED zostali wezwani do pilnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek (20 sierpnia) po godzinie 16 w Łupowie. Na miejscu policjanci potwierdzili, że brał w nim udział motocyklista i kierująca daewoo. 30-letnia kierująca chciała skręcić w lewo, ale nie upewniła się, że może to bezpiecznie zrobić. Za nią jechał motocyklista, który już ją wyprzedzał. Kierowca motocykla nie miał szans na uniknięcie zderzenia, wjechał w bok auta i przeleciał kilkanaście metrów. Winę za to zdarzenie ponosi 30-latka, która została ukarana mandatem. Motocyklista nie miał poważnych obrażeń, ale po tym zdarzeniu ma sporo kłopotów.

Policjanci sprawdzili, że 33-latek w ogóle nie powinien poruszać się pojazdami jako kierowca, bo ma aktywny, sądowy zakaz. To jednak nie koniec jego problemów. Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez niemieckie służby. Policjanci sprawdzili także tablica rejestracyjna, którą miał założoną na motocyklu bmw. Okazało się, że pochodzi od innego pojazdu. Policjanci zabezpieczyli jednoślad i będą weryfikować legalność jego posiadania. Motocyklista natomiast został zatrzymany i trafił do gorzowskiej komendy.

Policjanci wykonują czynności procesowe w sprawie 33-latka. W związku z Europejskim Nakazem Aresztowania będzie także doprowadzony do Prokuratury. Czekają go zarzuty co najmniej dotyczące złamania sądowego zakazu kierowania. Funkcjonariusze będą także wyjaśniać, czy motocykl nie był kradziony.